PLAC ZABAW Z ATESTEM

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty renomowanych firm Comes i Muller. Firmy te od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów. Z produktami tych firm, możesz spotkać się na wielu nowoczesnych polskich podwórkach, przedszkolach, szkołach, restauracjach czy też prywatnych ogródkach.

Dlaczego warto wybrać urządzenia firm Comes / Muller?

 • Olbrzymi wybór urządzeń. W ofercie obu firm znajduje się kilkadziesiąt różnych urządzeń w tym m.in. piaskownice, huśtawki, pojazdy, wieże, zjeżdżalnie, urządzenia linowe i dużo więcej. Wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy.
 • Ciekawa i atrakcyjna kolorystyka. Dzieci uwielbiają place zabaw wyposażone w urządzenia Muller i Comes. Starannie opracowana przez specjalistów stylistyka, wpływa bardzo pozytywnie na dobre samopoczucie dzieci.
 • Niezwykła trwałość. Urządzenia przeznaczone do zabawy po prostu muszą być trwałe i solidne. Wykonane z dobrych materiałów, charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz wysoką intensywnością użytkowania. Dzięki temu, że urządzenia posłużą dłużej, oszczędzisz czas i pieniądze.
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie uznajemy tutaj żadnych kompromisów. Solidna jakość wykonania, zastosowanie dobrych materiałów, przemyślany projekt techniczny. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Działamy kompleksowo. Jesteśmy specjalistami w zakresie placów zabaw. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap związany z nabyciem placu zabaw. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, pomożemy w każdej sytuacji. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami.

Projektowanie i wizualizacja placów zabaw

Zaprojektujemy i zwizualizujemy

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie konkretnych urządzeń, zobacz jak będą prezentowały się w nowym lub istniejącym placu zabaw. Wykonujemy wizualizacje, dzięki którym będziesz mógł ocenić, czy przyszły plac zabaw, spełnia Twoje oczekiwania.
Dowiedz się więcej
Doradztwo w zakresie placów zabaw

Doradzimy

Doradzimy Ci jakie urządzenia będą odpowiednie dla nowego placu zabaw. W zależności od grupy wiekowej, dzieci mają różne potrzeby. Lokalizacja placu zabaw jest również bardzo istotna. Podpowiemy Ci, na które urządzenia warto zwrócić uwagę.
Dowiedz się więcej
Montaż urządzeń do placów zabaw

Zamontujemy

Bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet. Dlatego też organizujemy profesjonalny montaż wykonywany przez producenta zgodny z aktualnie obowiązującą normą bezpieczeństwa PN-EN 1177. Montażu będziesz mógł również dokonać we własnym zakresie. Do każdego urządzenia, dołączamy instrukcję montażu.
Dowiedz się więcej
Transport placów zabaw

Dostarczymy

Dostarczymy zamówione przez Ciebie urządzenia gotowe do montażu. Odpowiednio zapakowane i zabezpieczone elementy są chronione przed uszkodzeniami, które mogłyby powstać w transporcie.
Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej. Zadzwoń pod numer: 693 852 987 lub wyślij zapytanie.

KIM SĄ NASI KLIENCI?

 • urzędy gmin i miast
 • spółdzielnie mieszkaniowe
 • wspólnoty mieszkaniowe
 • deweloperzy
 • szkoły, przedszkola, kluby malucha
 • klienci indywidualni
 • restauracje
 • inne firmy prywatne i podmioty państwowe

URZĄDZENIA DO PLACÓW ZABAW MULLER COMES

Poniżej, prezentujemy kilka przykładowych urządzeń przeznaczonych do placów zabaw. Więcej oferowanych przez nas produktów znajdziesz na stronach producentów: www.muller.com.pl/place-zabaw.html oraz www.placezabaw.comes.pl.Skontaktuj się z nami